Twój wyjątkowy e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, by zagwarantować naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, także do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a to zaledwie część świadczonych przez nas rozwiązań.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny dziennie. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać właściwy plan, dopasowany do Twoich wymagań. Co więcej, masz możliwość sprawdzenia naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest faktycznie łatwe i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś oraz pragniesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale także sprawdzić plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Otwórz e-sklep na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po więcej szczegółów.

Related Posts